photorda2

  «16 днів проти насильства»

  Світлина від Діни Кардінал.На Іллінеччині в рамках Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства» проводяться заходи, ініційовані відділом освіти, молоді та спорту Іллінецької райдержадміністрації,  з метою привернення уваги громадськості до актуальних для українського суспільства проблем подолання домашнього насильства, протидії торгівлі людьми, жорстокого поводження з дітьми, гендерного насильства, забезпечення рівних прав жінок і чоловіків, формування свідомості всіх верств населення щодо нетерпимого ставлення до насильства. Акція  розпочалася 25 листопада 2019 року .

  В ході Акції  проведено районний етап конкурсу дитячого малюнка серед учнів закладів загальної середньої освіти району «Моя родина вільна від насильства»  з метою виховання толерантної ненасильницької поведінки у дітей шкільного віку.

  Під час вуличної інформаційно – просвітницької акції «Розірви коло насильства», яка проходила 5 грудня 2019 року, поширено інформацію серед населення міста Іллінці щодо нетерпимого ставлення до насильства  стверджуючи, що насильство – це сміття, яке треба виносити з дому!

  Змістовним був семінар – тренінг щодо впровадження нового законодавства з питань протидії домашньому насильству на тему: «Механізм міжвідомчої взаємодії: ефективне реагування на випадки домашнього насильства» у райдержадміністрації із відповідальними особами за протидію домашньому насильству на території сільських рад та в закладах освіти району.   Посадовці  розглядали питання ефективного реагування на випадки домашнього насильства, про налагодження міжвідомчої взаємодії між усіма суб’єктами, що надають ефективну та дієву допомогу постраждалим особам від домашнього насильства.

  Під час  круглого стілу, що відбувся в Іллінецькому державному аграрному коледжі 28 листопада 2019 року, студентською молоддю  обговорено права  та обов’язки дітей, систематизовано та розширено знання про документи, що гарантують права дитини, закріплено знання студентів про права, які їм гарантує Конвенція ООН та стимулювати виконувати свої обов’язки.

  Проводиться роз’яснювальна та профілактична робота щодо попередження домашнього насильства з батьками – вихователями, прийомними батьками, опікунами та піклувальниками стосовно недопущення випадків жорстокого поводження з дітьми фахівцями районного центру соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді, службою у справах дітейрайдержадміністрації.

  У закладах загальної середньої освіти району проходять «години психолога», «години соціального педагога» присвячених профілактиці та подоланню явищ жорстокості, насильства серед дітей та над дітьми, «Толерантність до інших. Кодекс толерантності», інформаційно-просвітницькі заходи – бесіди, круглі столи, виховні години тощо, спрямовані на попередження домашнього насильства.

  У бібліотеках закладів освіти району оформлено виставки з розміщенням матеріалів з питань запобігання домашньому насильству та насильства серед дітей та підлітків «Скажи насильству НІ!».

  Світлина від Діни Кардінал.

  Світлина від Діни Кардінал.

  Світлина від Діни Кардінал.

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

  Світлина від Діни Кардінал.

  Світлина від Діни Кардінал.

  Головне меню

  Архів новин

  Липень 2020
  Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
  29 30 1 2 3 4 5
  6 7 8 9 10 11 12
  13 14 15 16 17 18 19
  20 21 22 23 24 25 26
  27 28 29 30 31 1 2

  prezident new


  baner2 300x156


  baner3 300x156


  voda


  banerBPD 66x86

   

  © 2020 Іллінецька районна державна адміністрація
  Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International, якщо не зазначено інше

  Головне меню