photorda2

  У районі привітали працівників місцевого самоврядування

  Спроможне, повноцінне та відповідальне місцеве самоврядування є основою міцної та процвітаючої України. Адже інститут місцевої демократії - це реальна участь людей у розв'язані життєво важливих проблем, налагоджує зв'язки між громадянами та їх об'єднаннями, сприяє реалізації суспільних та приватних інтересів.

  Сьогодні, 6 грудня, у актовій залі районної державної адміністрації   зібралися депутати районної, місцевих рад,сільські голови, секретарі, службовці місцевих рад, працівники виконавчого апарату районної ради, члени виконавчих комітетів, ветерани галузі - чия наполеглива праця, енергія, професіоналізм творять історію місцевого самоврядування району.

  Вітали працівників місцевого самоврядування керівник апарату Іллінецької районної державної адміністрації Тетяна Ткач, заступник голови районної ради Віктор Нечипоренко, голова Іллінецької районної профспілкової організації профспілки працівників державних установ України Галина Бусійок. В період реформ, які відбуваються в органах місцевого самоврядування, вони бажали колегам витримки у всіх життєвих випробуваннях, міцного здоров’я, добробуту, шани та вдячності від людей, дякували ветеранам за їхню працю та повсякчасну підтримку.

  З нагоди свята тих, хто наполегливо і добросовісно ставиться до виконання своїх обов’язків, оправдовуючи довіру виборців, працюючи в ім’я розквіту України відзначено Подяками районної державної адміністрації та районної ради, Іллінецької районної профспілкової організації профспілки працівників державних установ України.  Відрадно, що депутатів Іллінецької районної ради  Володимира  Колесника  та Валентину Тарасову, яка є  головою постійної комісії районної ради з питань законності, захисту прав громадян, депутатської діяльності і етики, регламенту та європейської інтеграції за сумлінну працю, особистий внесок у розвиток місцевого самоврядування, високий професіоналізм та з нагоди Дня місцевого самоврядування  нагороджено Почесною Грамотою обласної державної адміністрації та обласної Ради. Цього дня квіти та подарунки отримали і ветерани самоврядування.

  Зустріч проходила у теплій, родинній атмосфері. До вітань приєдналися представники місцевих рад. Особливо зворушливими були настанови ветерана галузі Олександра Шпортка.

  Учасникам заходу талановита молодь Іллінеччини дарувала музичні вітання.

   


  Головне меню

  Архів новин

  Липень 2020
  Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
  29 30 1 2 3 4 5
  6 7 8 9 10 11 12
  13 14 15 16 17 18 19
  20 21 22 23 24 25 26
  27 28 29 30 31 1 2

  prezident new


  baner2 300x156


  baner3 300x156


  voda


  banerBPD 66x86

   

  © 2020 Іллінецька районна державна адміністрація
  Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International, якщо не зазначено інше

  Головне меню