photorda2


  Notice: Undefined offset: 36 in /home/h44553/data/www/irda.org.ua/libraries/src/Access/Access.php on line 608

  Notice: Trying to get property 'rules' of non-object in /home/h44553/data/www/irda.org.ua/libraries/src/Access/Access.php on line 608

  Notice: Undefined offset: 36 in /home/h44553/data/www/irda.org.ua/libraries/src/Access/Access.php on line 613

  Notice: Trying to get property 'rules' of non-object in /home/h44553/data/www/irda.org.ua/libraries/src/Access/Access.php on line 613

  Сужба занйятості посприяла у започаткуванні власної справи

  Працівники Іллінецької районної філії Вінницького ОЦЗ проводять системну роботу щодо надання консультацій безробітним, котрі бажають започаткувати власну справу, адже не секрет, що багато наших земляків хотіли б працювати самі на себе. Окрім цього, зазначимо, що розвиток малого підприємництва є одним із пріоритетних напрямків діяльності нинішньої влади.

  Так сталося, що безробітні Герасимчук Людмила Миколаївна та Чайка Олена Анатоліївна ще раніше мріяли про власний бізнес, але все ніяк не могли зважитися зробити перший крок. Беручи участь у семінарах та тренінгах, які відбуваються в нашій філії, вони зрозуміли, що настав їхній час. Тим більше, що цьому сприяє й одноразова виплата допомоги по безробіттю для організації підприємницької діяльності.

  Щоразу, коли проходять засідання комісії, де заслуховуємо претендентів на започаткування власного бізнесу, помічаємо, як хвилюються особи, котрі докорінно змінюють свою трудову діяльність. Останнє засідання не було схожим на попередні: перед комісією постали люди, котрі добре знають, як досягти поставленої цілі.

  Людмила Герасимчук – педагог за освітою, працювала у різних сферах: в освіті, в органах державної влади, в журналістиці, однак вирішила відкрити в райцентрі магазин жіночого італійського одягу «L’Amica”що означає «Подруга». Для цього вона налагодила партнерські зв’язки із виробниками одягу з Апеннінського півострова, орендувала приміщення, обладнала його, подбала про рекламу бутіка.

  Олена Чайка – фахівець сільськогосподарського виробництва, яка ще донедавна була нашою колегою. Однак, як зазначав філософ, все тече, все змінюється. Жінка вирішила стати майстром манікюру. Для цього придбала обладнання і матеріали, пройшла відповідну перекваліфікацію і заявила, що навчатиметься все життя цієї філігранної справи.

  Комісія підтримала цих вольових жінок. Радіємо, що обидві хочуть творити жіночу красу. І справді, ну, хто краще розуміє жіночі забаганки, ніж сама жінка.

  У добрий час, в щасливу годину, розпочніть свій бізнес, жінки! А ми радітимемо за ваші успіхи від усвідомлення того, що на бізнесовій зорі поряд з вами була служба зайнятості – сервісна служба зайнятості, що має найбільшу базу можливостей.

  Головне меню

  Архів новин

  Липень 2020
  Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
  29 30 1 2 3 4 5
  6 7 8 9 10 11 12
  13 14 15 16 17 18 19
  20 21 22 23 24 25 26
  27 28 29 30 31 1 2

  prezident new


  baner2 300x156


  baner3 300x156


  voda


  banerBPD 66x86

   

  © 2020 Іллінецька районна державна адміністрація
  Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International, якщо не зазначено інше

  Головне меню