photorda2


  Notice: Undefined offset: 36 in /home/h44553/data/www/irda.org.ua/libraries/src/Access/Access.php on line 608

  Notice: Trying to get property 'rules' of non-object in /home/h44553/data/www/irda.org.ua/libraries/src/Access/Access.php on line 608

  Notice: Undefined offset: 36 in /home/h44553/data/www/irda.org.ua/libraries/src/Access/Access.php on line 613

  Notice: Trying to get property 'rules' of non-object in /home/h44553/data/www/irda.org.ua/libraries/src/Access/Access.php on line 613

  У зв’язку з карантином всі масові заходи в області скасовуються, а наради проводитимуться в дистанційному онлайн-відеорежимі

  Сьогодні, 16 березня, перший заступник голови обласної державної адміністрації Сергій Здітовецький провів щотижневу апаратну нараду з керівниками структурних підрозділів ОДА та служб області в режимі відеоконференції. 

  На початку роботи засідання посадовець наголосив на важливості скасування або максимального переведення в режим телефонних чи відеоконференцій усіх нарад, заходів, засідань колегіальних і дорадчих органів, зокрема, громадських слухань і обговорень, в тому числі, органів місцевого самоврядування, а також на жорсткому дотриманні санітарно-гігієнічних заходів в державних установах.
  Доповідаючи на нараді, директорка Департаменту охорони здоров’я ОДА Людмила Грабович зазначила, що на сьогодні епідситуація в області контрольована. На Вінниччині підтверджених випадків захворювання на коронавірус немає. Водночас, спостерігається загрозлива ситуація по грипу та ГРВІ, епідпоріг щодня зростає – зараз епідситуація нижча епідпорогу епідемії по грипу на 2,7%.Госпіталізована 501 особа, майже 63 % хворих – діти. В основному, це грип типу А, грип типу В і аденовірус.
  Про те, яким чином запроваджено дистанційне навчання в навчальних закладах області доповів в.о. директора Департаменту освіти і науки ОДА Володимир Буняк. Так, він зазначив, що на сайті Департаменту освіти і науки ОДА чітко розписаний алгоритм дій для вчителів, учнів та батьків щодо впровадження дистанційного навчання.
  «На сайті лабораторії інформаційних та комунікаційних технологій ФМГ №17 розміщено 12 тисяч уроків з 1 по 11 клас за актуальною програмою. Кількість відвідувань цього сайту з кожним днем зростає. Уроки дуже цікаві та містять в кінці кожного заняття тести, які дають змогу перевірити рівень засвоєння матеріалу», – зазначив Володимир Буняк.
  Ситуацію із дотриманням санітарно-епідеміологічних заходів у військових частинах, розташованих на території області, проаналізував директор Департаменту з питань оборонної роботи, цивільного захисту та взаємодії з правоохоронними органами Сергій Вовченко. Відтак, він зазначив, що всі рішення обласної комісії ТЕБ НС доведені до всіх військових частин, які розташовані у Вінницькому гарнізоні: «Додатково проводиться робота з Військовою Службою правопорядку, яка забезпечує виконання рішень комісії ТЕБ таНС. До всіх військових частин та силових структур надходять відповідні рішення центральних органів виконавчої ради, які теж виконуються.Ситуація під контролем».
  Начальниця управління культури і мистецтв Ольга Дернова повідомила, що в області відмінено проведення усіх культурно-мистецьких заходів.«Загалом вже понад двадцять п’ять культурно-мистецьких заходів відмінено або перенесено. Театри та філармонії переносять свої вистави, повертають квитки. Ситуація під контролем», – зауважила Ольга Дернова.

  Головне меню

  Архів новин

  Травень 2020
  Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
  27 28 29 30 1 2 3
  4 5 6 7 8 9 10
  11 12 13 14 15 16 17
  18 19 20 21 22 23 24
  25 26 27 28 29 30 31

  prezident new


  baner2 300x156


  baner3 300x156


  voda


  banerBPD 66x86

   

  © 2020 Іллінецька районна державна адміністрація
  Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International, якщо не зазначено інше

  Головне меню