photorda2


  Notice: Undefined offset: 36 in /home/h44553/data/www/irda.org.ua/libraries/src/Access/Access.php on line 608

  Notice: Trying to get property 'rules' of non-object in /home/h44553/data/www/irda.org.ua/libraries/src/Access/Access.php on line 608

  Notice: Undefined offset: 36 in /home/h44553/data/www/irda.org.ua/libraries/src/Access/Access.php on line 613

  Notice: Trying to get property 'rules' of non-object in /home/h44553/data/www/irda.org.ua/libraries/src/Access/Access.php on line 613

  Перспективний план Вінниччини орієнтований на стійке економічне зростання з врахуванням повноважень територіальних громад - Владислав Скальський

  На цьому сьогодні наголосив голова облдержадміністрації Владислав Скальський під час онлайн брифінгу в ОДА.

  Очільник області зазначив, що вчора, 6 травня, згідно з розпорядженням Кабінету Міністрів України, у Вінницькій області передбачено 63 спроможні (об’єднані) територіальні громади.

  «Перспективний план Вінниччини формувався з поглядом в майбутнє регіону. Він орієнтований на стійке економічне зростання з врахуванням повноважень територіальних громад, що підкріплене відповідним податковим ресурсом.

  Це план, в якому громада в центрі інтересів, а не той, в якому  за безцінь використовується головний актив громади. План, в якому громада визначає своє майбутнє, спираючись на власну спроможність, а не на «благодійну» допомогу. План, в якому відповідальність за це майбутнє в руках громад»,- зазначив Владислав Скальський.

  Очільник регіону підкреслив,що з даного питання  в області проводились фахові консультації із залученням експертів: «Було проведено декілька кіл експертних комунікацій  із врахуванням раціональних пропозицій  громад,- запевнив він.- По багатьох громадах рішення було непростим, особливо це стосується вже діючих ОТГ. Компроміс досягався заради зростання самих громад. Максимально було зроблено кроки щодо врахування думок і пропозицій Міністерства розвитку громад та територій, ОДА, громад області».

  Владислав Скальський акцентував, що  реформа з децентралізації триває, в області ще багато роботи по формуванню другого, субрегіонального рівня реформи. Так, послуги для громадян будуть концентровані саме  в ОТГ.

  «Зростання якості послуг - це основне  очікування громадян, заради цього і робилась реформа,- зазначив голова ОДА.-Громадам потрібно підготуватися до функціонування в нових межах і нових умовах. Є серйозна потреба опрацювання стратегій розвитку громад після пандемії, зважених оптимальних рішень. Вже сьогодні потрібно говорити про нарощування компетенції для формування конкурентоспроможності як окремих громад так і регіону в цілому».

  Владислав Скальський наголосив, що саме ці громади мають створити передумови  економічної  ефективності всієї держави по відношенню до наших сусідів (Польщі, Румунії, Молдови) в залучення стратегічних інвестицій, економічного розвитку України в цілому.

  «Також важливо розуміти, що громади вже створені. Рішення прийнято. Потрібно починати працювати з поглядом на майбутнє.Хочу подякувати всім представникам громад, які  допомагали, свідомо взявши на себе відповідальність за майбутнє – і таких більшість!Отже, реформа децентралізації продовжується і ми віримо,що повсюдність самоврядування буде забезпечена в якнайкоротший термін по всій території України і, зокрема, у Вінницькій області»,- підсумував Владислав Скальський.

  Головне меню

  Архів новин

  Травень 2020
  Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
  27 28 29 30 1 2 3
  4 5 6 7 8 9 10
  11 12 13 14 15 16 17
  18 19 20 21 22 23 24
  25 26 27 28 29 30 31

  prezident new


  baner2 300x156


  baner3 300x156


  voda


  banerBPD 66x86

   

  © 2020 Іллінецька районна державна адміністрація
  Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International, якщо не зазначено інше

  Головне меню