photorda2


  Notice: Undefined offset: 36 in /home/h44553/data/www/irda.org.ua/libraries/src/Access/Access.php on line 608

  Notice: Trying to get property 'rules' of non-object in /home/h44553/data/www/irda.org.ua/libraries/src/Access/Access.php on line 608

  Notice: Undefined offset: 36 in /home/h44553/data/www/irda.org.ua/libraries/src/Access/Access.php on line 613

  Notice: Trying to get property 'rules' of non-object in /home/h44553/data/www/irda.org.ua/libraries/src/Access/Access.php on line 613

  Керівники району та очільники об’єднаних територіальних громад промоніторили готовність навчальних закладів працювати в умовах адаптивного карантину

  Голова райдержадміністрації Богдан Кузнец, перший заступник голови райдержадміністрації Володимир Любаревич  та очільники об’єднаних територіальних громад відвідали заклади загальної середньої освіти та дошкільні навчальні заклади Іллінецької та Дашівської  об’єднаних територіальних громад,  промоніторили стан створення безпечних умов для дітей  у навчальних закладах  щодо готовності працювати в умовах адаптивного карантину.

  Побувавши в Іллінецькій загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №1, Кальницькій загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів ім. Я.Івашкевича, Дашівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів, Іллінецькому НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів - гімназія № 2» та Іллінецькому дошкільному навчальному закладі №4 "Малятко" керівники району переконалися, що ведеться щоденний контроль за дотриманням протиепідемічних та санітарно-гігієнічних вимог та посилено заходи щодо недопущення поширення коронавірусної хвороби COVID-19. Для цього обладнано місця для миття та обробки рук, є кімнати-ізолятори для дітей з ознаками хвороби, нанесено маркування в коридорах, що дозволяє розмежовувати напрямки руху.   В закладах є пірометри для безконтактного виміру температури, миючі та дезінфікуючі засоби.

  В ході візиту очільник району  ознайомився із реконструкцією харчоблоку в Іллінецькій загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №1. Тут тривають тендерні процедури щодо придбання технологічного обладнання відповідно до вимог системи НАССР. Уже закуплено нові столи та лавки.

  В Іллінецькому НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів - гімназія № 2» Іллінецької міської ради, Богдан Олександрович був приємно вражений облаштуванням навчального закладу. Тут цьогоріч завершили капітальний ремонт  в рамках реалізації на Вінниччині Національної програми «Велике будівництво». Загальна вартість проєкту – 5,2 млн грн (державний фонд регіонального розвитку виділив на капітальний ремонт  4,6 млн грн., кошти місцевого бюджету склали 0.6 млн грн.): замінено дах, утеплено фасад, зроблено ремонт внутрішніх вбиралень із забезпеченням умов інклюзивності, водовідведення та благоустрій території.  Роботи були розпочаті в 2019 році.  Зауважимо, що проєкт капітального ремонту будівлі Іллінецької школи входить до переліку 15 об’єктів «Великого будівництва», які реалізовуються на Вінниччині.

  Відвідавши заклади загальної середньої освіти та дошкільний навчальний заклад  голова райдержадміністрації зазначив, що тут  створено належні безпечні умови для дітей на період  адаптивного карантину.

  Головне меню

  Архів новин

  Вересень 2020
  Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
  31 1 2 3 4 5 6
  7 8 9 10 11 12 13
  14 15 16 17 18 19 20
  21 22 23 24 25 26 27
  28 29 30 1 2 3 4

  prezident new


  baner2 300x156


  baner3 300x156


  voda


  banerBPD 66x86

   

  © 2020 Іллінецька районна державна адміністрація
  Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International, якщо не зазначено інше

  Головне меню