photorda2


  Notice: Undefined offset: 36 in /home/h44553/data/www/irda.org.ua/libraries/src/Access/Access.php on line 608

  Notice: Trying to get property 'rules' of non-object in /home/h44553/data/www/irda.org.ua/libraries/src/Access/Access.php on line 608

  Notice: Undefined offset: 36 in /home/h44553/data/www/irda.org.ua/libraries/src/Access/Access.php on line 613

  Notice: Trying to get property 'rules' of non-object in /home/h44553/data/www/irda.org.ua/libraries/src/Access/Access.php on line 613

  У районі стало можливим визначення наявності в організмі людині антитіл  до вірусу COVID-19   сучасним медичним апаратом - імуноферментним аналізатором (ІФА).

  18 вересня голова райдержадміністрації Богдан Кузнец з Іллінецьким міським головою Володимиром Ящуком побували в лабораторії  центральної районної лікарні. Тут із сьогоднішнього дня  розпочато роботу  з визначення наявності в організмі людині антитіл  до вірусу COVID-19   сучасним медичним апаратом - імуноферментним аналізатором (ІФА). З бюджету Іллінецької міської об’єднаної територіальної громади на його  придбання було виділено 268 тисяч гривень.

  Як розповів головний лікар Іллінецької ЦРЛ, це медичне обладнання американського виробництва. Його наявність значно пришвидшить діагностику COVID-19 та допоможе лікарям оперативно й  правильно призначати лікування хворим. Імуноферментний аналізатор виявляє у крові людини антитіла M та G. Коли у крові хворого наявні антитіла M, це свідчить про підозру на захворювання COVID. Але для остаточного підтвердження діагнозу необхідно здати ПЛР-тест. Якщо у крові пацієнта виявляються антитіла G, то це свідчить, що людина вже перехворіла на COVID-19, можливо навіть у безсимптомній формі.

  Важливо, що одночасно можна зробити 96 досліджень, результати будуть готові через 3-4 години, тоді коли лабораторні дослідження з Вінниці надходять через 1-3 доби. Крім того цей апарат універсальний, він може визначати антитіла до вірусного гепатиту С та онкомаркери, все залежить від того, які тести будуть використовуватись.

  Поки що розпочато обстеження медичних працівників, яким необхідно проводити тестування на COVID-19 щомісяця.

  Головне меню

  prezident new


  baner2 300x156


  baner3 300x156


  voda


  banerBPD 66x86

   

  © 2020 Іллінецька районна державна адміністрація
  Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International, якщо не зазначено інше

  Головне меню