photorda2


  Notice: Undefined offset: 36 in /home/h44553/data/www/irda.org.ua/libraries/src/Access/Access.php on line 608

  Notice: Trying to get property 'rules' of non-object in /home/h44553/data/www/irda.org.ua/libraries/src/Access/Access.php on line 608

  Notice: Undefined offset: 36 in /home/h44553/data/www/irda.org.ua/libraries/src/Access/Access.php on line 613

  Notice: Trying to get property 'rules' of non-object in /home/h44553/data/www/irda.org.ua/libraries/src/Access/Access.php on line 613

  Голова райдержадміністрації продовжує інспектувати навчальні заклади району

  Цього разу Богдан Олександрович відвідав загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів та дошкільний навчальний заклад «Дубок» села Бабин.
  Зазначив, що тут належним чином організовано заходи щодо недопущення поширення коронавірусної хвороби COVID-19. Голова райдержадміністрації пересвідчився у готовності школи та дитячого садочка до опалювального сезону. Спілкуючись з педагогічними колективами, дізнався про напрацювання та планами над виконанням яких колективи будуть працювати.
  Під час візиту було передано захисні маски, закуплені ТОВ «Бестінвест - Агро».
  Переконався керівник району у належній організації навчального процесу учнів в умовах адаптивного карантину і в загальноосвітній школі І- ІІІ ступенів с.Леухи. В ході візиту цікавився і організацією умов харчування у закладі освіти.
  Голова райдержадміністрації оглянув дошкільний навчальний заклад «Барвінок», та ознайомився з ходом робіт щодо пришвидшення відкриття дитячого садочка. Під час зустрічі посадовці обговорили питання щодо підготовки закладів до роботи в осінньо-зимовий період.
  Очільник району відмітив, що оглянуті заклади забезпечили необхідні умови для запобігання поширенню коронавірусної хвороби COVID-19, та наголосив: «Маємо і надалі неухильно дотримуватися рекомендацій МОЗ аби тримати ситуацію під контролем».

  Головне меню

  prezident new


  baner2 300x156


  baner3 300x156


  voda


  banerBPD 66x86

   

  © 2020 Іллінецька районна державна адміністрація
  Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International, якщо не зазначено інше

  Головне меню