photorda2


  Notice: Undefined offset: 36 in /home/h44553/data/www/irda.org.ua/libraries/src/Access/Access.php on line 608

  Notice: Trying to get property 'rules' of non-object in /home/h44553/data/www/irda.org.ua/libraries/src/Access/Access.php on line 608

  Notice: Undefined offset: 36 in /home/h44553/data/www/irda.org.ua/libraries/src/Access/Access.php on line 613

  Notice: Trying to get property 'rules' of non-object in /home/h44553/data/www/irda.org.ua/libraries/src/Access/Access.php on line 613

  Очільники області та району побували на відкритті сучасної амбулаторії загальної практики сімейної медицини в Іллінецькій ОТГ

  В Іллінецькій ОТГ  розпочала роботу Борисівська амбулаторія загальної практики сімейної медицини.

  З метою  підвищення якості та доступності  медичного обслуговування у сільській місцевості з державного бюджету на будівництво амбулаторії виділено 8,7 млн грн і майже 1 млн грн  з бюджету Іллінецької міської ради.

  Новозбудований лікувально-профілактичний підрозділ КП «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Іллінецької міської ради  обслуговуватиме  4,6 тисячі мешканців  із  сіл Красненьке, Лиса Гора, Борисівка та мікрорайону «Варварівка» м.Іллінці.  Даний медичний заклад відповідає сучасним будівельним стандартам та обладнаний новітнім медичним устаткуванням.  Працюватимуть у закладі охорони здоров’я два сімейних лікаря та три середні медичні працівники. Амбулаторія забезпечена санітарним автомобілем. Окрім того, в будівлі передбачено житлове  приміщення для одного сімейного лікаря.

  Сьогодні, на відкритті  медичного закладу, очільники області, району та міста спілкувалися з керівниками медичних закладів, медперсоналом та пацієнтами.  Оглядаючи устаткування амбулаторії, голова облдержадміністрації  Сергій Борзов  акцентував особливу увагу на телемедичному обладнанні, яким оснащено амбулаторію. За словами Сергія Борзова, телемедичне консультування використовується для надання вчасної та адекватної медичної допомоги пацієнту, а також для інтерпретації знімків та інших зображень, зафіксованих цифровими носіями, до прикладу, рентгенологічні знімки чи дані ЕКГ.

  «Телемедицина – це значний крок вперед у покращенні якості надання медичних послуг, адже діагноз можна поставити блискавично, не втрачаючи дорогоцінний час. Це змога пацієнтам із найвіддаленіших куточків Вінниччини отримати кваліфіковану медичну допомогу. Застосування телемедичного обладнання дозволяє медикам оперативно приймати рішення, знімати кардіограму та інші важливі показники життєвого стану, які є особливо важливими при серцево-судинних хворобах», – підкреслив Сергій Борзов.

  Медики продемонстрували  алгоритм дій під час телемедичних онлайн консультацій – кардіограму, яку зробив місцевий лікар, миттєво надіслали фахівцю-кардіологу по телемедичній мережі. Така система забезпечує сучасний зв'язок між лікарями первинної медичної допомоги та фахівцями вторинної і третинної ланок і дає можливість спільно напрацювати рекомендації по лікуванню.

  Очільник області зауважив, що в новозбудованій амбулаторії є всі умови, щоб обладнати власну лабораторію для необхідних досліджень.

  Як зазначив Іллінецький міський голова Володимир Ящук, нова сучасна амбулаторія принесе значну користь для громади, розширить можливості медичного консультування, адже люди мають отримувати кваліфіковану медичну допомогу за будь-яких умов.

  Володимир Ящук  повідомив, що в громаді реалізовується проєкт «Мобільний ЦНАП». Деякі можливості «мобільного кейсу» продемонстрували і очільникові області. Спеціалісти із соціальних питань міської ради, завдяки обладнанню «мобільного кейсу», мають змогу прийняти документи від заявника безпосередньо на місці. Людям, які за віком чи станом здоров’я не можуть отримати послуги в приміщенні ЦНАПу,  варто лише звернутись до спеціалістів із соціальних питань міської ради у Центр надання адміністративних послуг м. Іллінці, надати підтверджуючі документи та залишити заявку.

  «Мобільний офіс» –  це комплект сучасної портативної техніки, який дозволяє у форматі віддаленого робочого місця здійснювати повноцінний прийом документів для отримання адміністративних послуг за місцем перебування громадян. Увесь мобільний офіс вміщується в компактний металевий кейс. У ньому – ноутбук, портативні сканер та принтер, 3G USB модем для доступу до Інтернету, акумулятор (який забезпечує роботу на 5-6 годин) та веб-камера. Адміністратор може виконати всі необхідні операції для надання послуг незалежно від місцезнаходження.

  Головне меню

  prezident new


  baner2 300x156


  baner3 300x156


  voda


  banerBPD 66x86

   

  © 2021 Іллінецька районна державна адміністрація
  Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International, якщо не зазначено інше

  Головне меню